FAQ

Загальне

       Ми надаємо допомогу в експлуатації та ремонті 3д-принтерів інших виробників. Вартість таких послуг залежить від складності проблеми, з якою ви зіткнулися. Детальну інформацію ви зможете дізнатися зателефонувавши нашому менеджеру.

More

       Так, звичайно. Ось посилання по якому ви можете його замовити.

More

       Ні, знижка поширюється тільки на комплектуючі. Якщо ви вже замовляли у нас 3д-принтер і хочете купити ще один або навіть кілька, то зверніться до менеджера магазину. Він надасть вам персональну знижку.

More

       Є кілька способів отримати знижку в нашому інтернет-магазині:

1. Купити 3д принтер нашого виробництва. Всі хто купив наш 3д-принтер отримують знижку 10% на покупку комплектуючих (знижка має необмежений термін дії).

2. Замовляти більше товарів. Зайдіть на сторінку товару, який вас цікавить - там є інформація про зменшення ціни при покупці його певної кількості. Наприклад, підшипник LM8UU коштує 17 гривень за 1 штуку. Якщо ви замовите 10 штук таких підшипників, то ціна за 1шт зменшиться до 16 гривень.

3. Отримати персональну знижку. Її можуть отримати наші постійні клієнти, для того щоб її оформити зверніться до менеджера магазину.

More

Доставка

       Так. Для цього напишіть нам в приватні повідомлення на OLX або виберіть будь-який з цих способів комунікації з нами.

More

      Нова Пошта стягує комісію за накладений платіж. Станом на лютий 2021 року вона становить 20грн + 2% від суми грошей, котрі повертаються. Тобто якщо ви зробили замовлення, наприклад, на 200 гривень, то повинні сплатити на Новій Пошті 224 гривні плюс вартість доставки: 200 гривень отримає наш магазин і 24грн забере Нова Пошта в якості комісії.

More

DIY-кіт 3д принтера Prusa i3 Steel

       Це набір створений спеціально для новачків. Вам не потрібно буде нічого паяти або робити щось незвичайне. Просто скористайтеся нашою докладною інструкцією і ви зможете без проблем зібрати свій перший 3д-принтер. Якщо ж у вас будуть якісь питання, то наші менеджери завжди готові вам допомогти і підказати.

More

       Всі необхідні інструменти йдуть в комплекті з DIY-кітом нашого 3д-принтера.

More

Оплата

       У нас є можливість отримання оплати на карту Монобанк. Номер карти можете уточнити у менеджера під час підтвердження замовлення.

More