Інформація про доставку

Ми надаємо своїм клієнтам доволі широкий вибір способів доставки і оплати.

 

        Ви можете замовити доставку замовлення у найближче до вас відділення Нової Пошти. Якщо ж у вас немає можливості забрати замовлення у відділенні, то можете оформити кур'єрську доставку. В такому випадку замовлення привезуть за вказаним вами адресом.

       Нова Пошта надає послугу "накладеного платежу". Це означає, що Ви зможете оплатити замовлення безпосередньо у відділенні поштового оператора. Причому перед оплатою Ви зможете розпакувати і перевірити замовлення. Нова Пошта знімає комісію за дану послугу, вона складає 20грн + 2% від вартості повернення. Наприклад, якщо ви оформите замовлення на 300грн, то Вам потрібно буде заплатити 326 гривень (з яких 300грн. відправлять нам, а 26грн забере поштовий оператор у якості комісії) + оплата вартості доставки. Звертаємо Вашу увагу на те, що використовуючи послугу "накладного платежу" Вам необхідно буде внести передоплату, яка дорівнюватиме вартості доставки замовлення.

 

       Найстарший поштовий оператор України. Щоб скористатись доставкою даного поштового оператора оберіть його під час оформлення замовлення і вкажіть вашу адресу.

 

       Один з "наймолодших" поштових операторів у нашій країні. Зараз він активно розширює географію своїх відділень. Justin позиціонує себе як дешевший аналог Нової Пошти.

       Він також надає послугу "накладеного платежу" (як і Нова Пошта). Комісія поштового оператора за дану послугу складає 15грн + 2% від вартості суми повернення. Тобто за те ж замовлення на 300грн, Вам потрібно буде заплатити 321грн + оплата доставки.

 

Самовивіз

       Даний спосіб доступний всім жителям Тернополя. Приїжджайте до нас за адресом: вул. Кривоноса 12. На сторінці Контакти є карта проїзду до нас. 

 

Якщо вас цікавить якийсь інший спосіб доставки - напишіть або зателефонуйте нам і уточніть чи зможемо ми відправити так, як вам потірбно. Наші контактні дані ось тут.