Зібраний екструдер MK8

Код товару: 50114
Хіт продажів

Короткий опис


       Екструдер в 3д принтері використовується для плавлення пластику і подачі його через сопло. Саме від екструдера багато в чому залежить якість 3д-друку.        Даний екструдер поставляється в повністю зібраному і... Читати далі...

Короткі характеристики


Двигун - 17HS4401S
Діаметр філаменту - 1,75мм
Діаметр підтримуваних сопел - 0,1-1мм
Напруга вентилятора і нагрівача - 12В, можемо поміняти на 24В
Дивитися всі характеристики

Доступні опції


Знайшли дешевше?
589грн.

  • Доступність: Предзаказ

       Екструдер в 3д принтері використовується для плавлення пластику і подачі його через сопло. Саме від екструдера багато в чому залежить якість 3д-друку.

       Даний екструдер поставляється в повністю зібраному і відкаліброваному вигляді. За вашим бажанням можемо укомплектувати його іншим двигуном, а також замінити інші компоненти. Ну а якщо ж у вас є бажання і час, то можете спробувати зібрати самі даний екструдер. Всі необхідні компоненти для нього можете знайти ось в цьому розділі, двигун можете вибрати тут.

       Екструдер розрахований на пластиковий філамент діаметром 1,75мм. Він дозволяє друкувати більшістю популярних пластиків: ABS, PETG, PLA, FLEX і тд. Робоча температура: 190℃ - 250℃.

       Діаметр сопла: 0,4 мм. У комплекті йдуть запасні сопла діаметрами: 0,2мм, 0,3мм, 0,6мм, 0.8мм. Ви зможете самі дуже швидко їх міняти в залежності від ваших вимог.

       Вентилятор і нагрівальний елемент даного екструдера розраховані на 12В постійної напруги. По вашому запиту можемо їх поміняти на 24В аналоги.

       Дана версія екструдера є дуже популярною серед 3д-любителів завдяки своїй низькій ціні, ремонтопридатності (можна дуже швидко зняти і замінити будь-який компонент) і хорошій якості друку.

       У розділі "Характеристики" Ви можете ознайомитись з усіма основними параметрами даного екструдера, а також з компонентами з яких він складається.

Екструдер
Двигун 17HS4401S
Діаметр філаменту 1,75мм
Діаметр підтримуваних сопел 0,1-1мм
Напруга вентилятора і нагрівача 12В, можемо поміняти на 24В
Потужність нагрівального елементу 40Вт
Термістор NTC 100K 3950
Робоча температура 190℃-250℃
Довжина кабелів 100см
Особливості Можливість міняти компоненти під ваші вимоги
Охолодження Вентилятор 4010

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре
Супутні товари