Про нас

        Ми молода команда розробників і продавців.

Наша мета: зробити 3д-друк доступним для кожного українця.

        Саме тому ми пропонуємо бюджетні 3д принтери, а також продаємо комплектуючі для них по бюджетних цінах.

        Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам, тому готові модифіковувати наші 3д-принтери під Ваші вимоги. По вашому запиту ми можемо замінити компоненти стандартних версій 3д-принтерів. Також ми готові допомогти перевести Ваші принтери на жорсткий сталевий корпус і цим сами позбавити Вас постійних проблем з акриловими/фанерними рамами.

        Якщо Ви новачок у світі 3д-технологій, то ми з радістю станемо провідниками у нього. У нас Ви можете не тільки придбати 3д принтер, а ще й дізнатись як його експлуатувати. Ми підкажемо Вам де можна брати моделі для друку, пояснимо які моделі краще проектувати самостійно, а також надамо матеріали для розвитку Ваших навичків і удосконалення Вашого 3д-принтера.

        Рекомендуємо читати наш блог - ми регулярно постимо туди цікаві статті.

        У нас регулярно оновлюється асортимент комплектуючих для 3д-принтерів, тому Ви завжди знайдете те, що Вам потрібно. А якщо Ви раптом чогось не знайшли (або його нема в наявності), то ви можете звернутися до нашого менеджера за допомогою. Він спробує знайти це у наших постачальників і якомога швидше відправить Вам :)

        Ми прагнемо ставати якомога кращими, тому з радістю приймаємо всі відгуки і побажання.

 

        Якщо Ви хочете поближче з нами познайомитися, то на сторінці Контакти є всі наші контактні дані. Ви можете написати нам, зателефонувати або ж навіть завітати у гості.